Politikamız

Politikamız

Yapı Akademi, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, işverenine sunduğu en iyi çözümler ve personeline sağladığını mutlu çalışma ortamı ile oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmeyi hedefleyen Yapı Akademi, isminin sürekliliğinin sağlanmasını politika olarak benimsemiştir. Çalıştığımız firmalara karşı dürüst ve şeffaf olmak ve doğru bildiklerimiz için sonuna kadar mücadele vermek önceliğimizdir. Şirket içinde veya dışında kişisel ilişkilerimizde duyarlı olup, herkesin görüş ve tecrübelerine saygılı olmayı bilmekteyiz. Başarının ancak tüm şirket çalışanlarının katkısıyla sinerjik bir ekip ruhu ilkesiyle gerçekleşebileceğine inanmak ve herkesin katkısını sağlamaya çalışmak, zaman içinde birbirinizi hem içeriden hem dışarıdan gelecek bilgi birikimiyle eğitmemizin şart olduğunu kabul etmekteyiz. Tüm çalışanlarımızın Yapı Akademi’de çalışmaktan gurur duymasını ve bunu gerçekleştirmek için de çalışanlarımıza mümkün olan en adil ölçüler içerisinde maddi ve manevi tatmin sağlamak, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için onlara en iyi ve en eşit imkanları sağlamak şirket politikalarımızdandır. Hizmet verdiğimiz firmaların bize sadık kalmaları için işbirliği ile onların stratejik ortağı gibi elimizden gelen tüm iyi niyeti göstermeye gayret etmek ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Kurumsallaşmayı ilke edinip şirketi ileri götürecek profesyonel ekibin altyapısını hazırlamak, genç ve dinamik çalışanlarımızı yaratıcı, çalışkan ve dürüst elemanlar olarak yetiştirmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişim kurabilen, etki kullanabilen ve sorumluluk alabilen bireyler olarak çalışmalarına itina etmek için çalışmaktayız.

Yapı Akademi, önce insan prensibiyle, en iyi çözümler üretmeyi ve hizmet verdiği firmalara sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu amaçla yönetim kadromuzun taahhütleri şunlardır:

  • Bağlı olduğu yasal şartları eksiksiz yerine getirmek,
  • Çalışmaları sırasında insan sağlığı ve çevre koşullarına zarar gelmemesi için çalışmalar yapıp hizmet verdiğimiz firmalara sunmak,
  • Mevcut sistemin izlenmesi, gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan sistematiği kurmaktır.

Ana stratejimiz, iş yaptığımız alanlarda önde gelen, değer verilen, saygı gören şirketlerden biri olabilmektir. Bize verilen işleri, en iyi standartlardan ödün vermeksizin en uygun şartlarda yapmaya gayret göstermektir.

Kurumsal